Paweł Niewiadomski

Informatyk, webmaster, web developer

Skontaktuj się ze mną

Firma

Firma NetMag powstała w 2006 roku jako jednoosobowy projekt oparty na kilkuletnim doświadczeniu w realizacji i obsłudze serwisów internetowych.

Moim celem stało się dostarczanie zindywidualizowanych stron, będących odzwierciedleniem Klienta w Sieci.

Tworzenie stron internetowych, to dziedzina w której działam już kilkanaście lat.

Doświadczenie zdobyte w czasie wieloletniej działalności gwarantuje, że jestem w stanie opracować serwis www, najbardziej odpowiadający Państwa potrzebom.

Dzięki wypracowanemu przez lata doborowi faz kreacji i konsultacji z Klientem, prace nad projektem przebiegają zawsze szybko i sprawnie, a moje doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że moi Klienci chętnie kontynuują współpracę.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, jak powinna wyglądać Wasza witryna, jakie funkcje spełniać lub jakie materiały są niezbędne do przygotowania serwisu internetowego, proszę o kontakt. Z przyjemnością udzielę wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania.

W procesie powstawania wizualnej części witryny Klienta, tworzę przejrzyste, dynamiczne i atrakcyjne wizualnie strony z wykorzystaniem elementów multimedialnych, które w połączeniu z przygotowaną wcześniej logistyką przekształcają się w ergonomiczny, lekki i łatwy w obsłudze serwis www.

Biorę pod uwagę wszelkie założenia Klienta dotyczące kolorystyki, wymagań oraz innych elementów niezbędnych do efektywnego odbioru witryny przez użytkowników.

O mnie

Paweł Niewiadomski – absolwent Politechniki Szczecińskiej, magister inżynier informatyki.

Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows (certyfikat Microsoft Certified Professional) oraz Linux, znajomość programowania internetowego (HTML, PHP, JavaScript, CSS, mySQL) i zagadnień SEO, znajomość zagadnień sieciowych, wielu programów użytkowych i narzędziowych.

Certyfikaty
MCP 70-123 – Planning, Implementing, and Maintaining a Software Assets Management (SAM) Program

MCP 70-270 – Installing, Configuring, and Administering Microsoft Windows

Klienci

Multi Spedytor Powiat Gryficki Król i Partnerzy
Kaja Apteki Centrum Zdrowia Dentus

Opinie klientów